Планшет Oukitel Pad RT1 4/64 GB, 10000 mAh, IP68, IP69K, Android 11, 16 Mpx, IPS-дисплей 10.1"
- Немає в наявності
- Код: 080810
9 500 ₴
- +380 (73) 200-97-02Тетяна, Артем

Захищений планшет Oukitel Pad RT1
Компанія Oukitel представила незвичайну новинку захищений планшет Oukitel RT1. Апарат дуже потрібний фахівцям, яким потрібен невбивний помічник на роботі. Протиударний планшет важливий атрибут у низці професій, наприклад, для роботи на складах або для військових потреб. Оформити замовлення на протиударний планшет Oukitel RT1 4/64Gb ви можете натиснувши на кнопку купити або телефон гарячої лінії, якщо необхідна додаткова консультація.

Дизайн броньованого планшета
Замовити в Україні Oukitel RT1 можна як у повністю чорному, так і в жовтогарячому кольорі. На перший погляд планшет має брутальний та масивний вигляд. На рифленому задньому даху розташувалася основна камера та логотип бренда. Фронтальна камера та екран у рамці видні з лицьового боку. Oukitel Pad RT1 — це справжній захищений планшет сертифікований за стандартами захисту IP68, IP69K і MIL-STD-810G.

Акумуляторна батарея планшета Oukitel RT1 Orange
Oukitel RT1 обладнаний разючою батареєю на 10000 мА·год, яка забезпечить понад дві доби стабільної безперебійної роботи, що дуже актуально. Функція швидкого заряджання підтримується планшетом і всі необхідні аксесуари для цього входять до комплекту з пристроєм.

Камера в планшеті має значення!
Для фото- та відеознімання виробником було прийняте рішення встановити якісні модулі для обох камер — основна та фронтальна камери мають матриці по 16 Мп. Камери планшета чудово справляються зі своїми завданнями навіть у темну пору доби.

Якісний FullHD-екран високої роздільної здатності
Oukitel RT1 обладнаний якісним IPS-екраном із діагоналлю 10.1 дюйма та високим розширенням FullHD. Максимально деталізована картинка дуже важлива під час роботи з планшетом і Oukitel Pad RT1 її забезпечує.

Продуктивність на рівні
Продуктивність ударостійкого планшета Oukitel RT1 гарантована 22-нанометровим процесором MediaTek Helio P22, який легко та невимушено потягне всі необхідні програми.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Модель процесора | MediaTek MT8768WA |
| Стан | Новий |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Стандартний захист | IP68, IP69K, MIL-STD-810 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Знімна клавіатура, Гіроскоп |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | PowerVR GE8320 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | OGG, FLAC, APE, MIDI, WMA, MP3, WAV, AMR, AAC |
| Формати відео | 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8, DivX, Xvid |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 251.2 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Вага | 850 г |
- Ціна: 9 500 ₴
- Спосіб упаковки: Захищений планшет Oukitel Pad RT1, Швидкісний адаптер зарядного пристрою (вилка європейського стандарту), USB-кабель Type-C, Захисна плівка (наклеєна на заводі), Ключик для відкриття лотка SIM-карти, Посібник кількома мовами, Прочаю документація, Фірмове заводське паковання









